Vonkajšie rolety RoofLITE na diaľkové ovládanie na solárny pohon

Komplexné riešenie ochrany

Mnoho ľudí si myslí, že hlavnou funkciou vonkajších roliet je poskytovať zabezpečenie, keď nie sú doma. Spolu so strešnými oknami však ponúkajú oveľa rozsiahlejší rad riešení. Okrem zabezpečenia proti vlámaniu poskytujú aj ochranu pred teplom, nadmerným svetlom a hlukom a zabezpečujú aj úplné súkromie, a to zabránením nežiadúcim pohľadom zvonku.

Úplne nezávislé napájanie

Roleta RoofLITE+ SSR funguje na solárny systém, čo znamená, že nepotrebuje žiadne pripojenie k externému zdroju energie. Nepretržité fungovanie zabezpečuje vstavaná batéria nabíjaná solárnou energiou. Roleta môže vďaka veľkej kapacite batérie vykonať až 100 cyklov otvorenia/zatvorenia bez potreby dobitia, čo znamená, že môžete roletu použiť kedykoľvek – aj v noci či počas zamračeného dňa. 

Kľúčové výhody vonkajšej rolety SSR

  • Ochrana pred vlámaním, teplom a hlukom
  • Zaručené 100 % súkromie v miestnosti
  • Solárny systém – ekologická prevádzka bez nákladov
  • Ľahká montáž zvnútra miestnosti bez potreby nastavenia
  • Kompatibilita so systémom io-homecontrol®
Doprava

Doprava zadarmo

Doprava: Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 10 €. Pri objednávke nad 200 € je doprava ZADARMO.

Platba: Platba dobierkou vodičovi pri prevzatí tovaru je za príplatok 10 Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku.

Doručujeme najčastejšie do 2-3 dní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.