Vonkajšie rolety RoofLITE na diaľkové ovládanie na solárny pohon

RoofLITE+ SSR

Vonkajšia roleta na diaľkové ovládanie na solárny pohon

Komplexné riešenie ochrany

Mnoho ľudí si myslí, že hlavnou funkciou vonkajších roliet je poskytovať zabezpečenie, keď nie sú doma. Spolu so strešnými oknami však ponúkajú oveľa rozsiahlejší rad riešení. Okrem zabezpečenia proti vlámaniu poskytujú aj ochranu pred teplom, nadmerným svetlom a hlukom a zabezpečujú aj úplné súkromie, a to zabránením nežiadúcim pohľadom zvonku.

Úplne nezávislé napájanie

Roleta RoofLITE+ SSR funguje na solárny systém, čo znamená, že nepotrebuje žiadne pripojenie k externému zdroju energie. Nepretržité fungovanie zabezpečuje vstavaná batéria nabíjaná solárnou energiou. Roleta môže vďaka veľkej kapacite batérie vykonať až 100 cyklov otvorenia/zatvorenia bez potreby dobitia, čo znamená, že môžete roletu použiť kedykoľvek – aj v noci či počas zamračeného dňa. 

Solárny systém poskytuje aj ďalšiu výhodu tým, že je vysoko ekologický.

Vysoká kvalita a funkčnosť

Mechanizmus rolety je plne zapuzdrený v elegantnom kryte namontovanom z vonkajšej strany strešného okna. Keď je roleta zdvihnutá, svetlo a čerstvý vzduch tak môžu voľne prenikať do miestnosti. Na spustenie rolety a aktiváciu všetkých výhod SSR stačí stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači.

Ďalšou výhodou SSR, ktorá je obzvlášť užitočná v lete, je možnosť vetrania okna za ňou, aj keď je roleta spustená, čo umožňuje čerstvému vzduchu prúdiť do miestnosti, aj keď je táto chránená pred svetlom a vonkajším teplom.  

Ľahká montáž a nastavenie

Keďže nie je vonkajšiu roletu potrebné pripojiť k externému zdroju napájania, montáž je mimoriadne jednoduchá a môže sa úplne vykonať zvnútra miestnosti. Pokyny, ktoré sa dodávajú spolu s výrobkom, predstavujú jasný podrobný návod celým procesom.  Nastavenie je zjednodušené formou vopred spárovaného diaľkového ovládača, ktorý umožňuje využívať všetky výhody SSR ihneď po montáži.

Európska kvalita s dlhodobou zárukou

Vonkajšia roleta SSR sa vyrába v Európe, čo zaisťuje vysoké výrobné štandardy a kvalitu kontroly, ktorá vás presvedčí prijať to správne rozhodnutie. Najlepšie to potvrdzuje naša trojročná záruka.

Kľúčové výhody vonkajšej rolety SSR

  • Ochrana pred vlámaním, teplom a hlukom
  • Zaručené 100 % súkromie v miestnosti
  • Solárny systém – ekologická prevádzka bez nákladov
  • Ľahká montáž zvnútra miestnosti bez potreby nastavenia
  • Kompatibilita so systémom io-homecontrol®
Doprava

doprava zdarma

Doprava: Doprava je zdarma pri objednávke v celkovej hodnote nad 300 . Pri objednávke za menej ako 300 € je cena za dopravu 8.00 €.

Platba: Platba dobierkou vodičovi pri prevzatí tovaru je za príplatok 8 . Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku.

Doručujeme najčastejšie do 2-3 dní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.