Rolety, žalúzie a markízy na strešné okná RoofLITE a DAKSTRA

rolety, žalúzie, RoofLITE, Dakstra, strešné okná

Zatieňujúce doplnky pre strešné okná RoofLITE a DAKSTRA

Pomocou našich roliet vytvoríte dokonalé prostredie v akomkoľvek interiéri. Rolety, želúzie a markízy pre strešné okná RoofLITE a DAKSTRA vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, v ladných líniách v škandinávskom štýle, s jednoduchou montážou sú to najlepšie riešenie pre Vaše okná.

Zamerané na požiadavky

Jsme členom skupiny európskeho výrobcu s dlhoročnou minulosťou a dobrým menom. Sme zastúpení na mnohých európskych trhoch, dokonale poznáme všetky prvky bytové dekorácie, od zatieňovacích doplnkov po strešné okná. Sledujeme trendy trhu a neustále vyvíjame novinky na základe požiadaviek našich zákazníkov a konečných spotrebiteľov, v súlade so zmenami prebiehajúcimi na trhu.

Jednoduchá voľba, jednoduchá montáž, ľahká manipulácia

Všetky produkty boli vyvinuté tak, aby nebolo potrebné žiadne rezanie, ani iné úpravy, k strešným oknám RoofLITE a DAKSTRA priliehajú dokonale. Montáž je rýchla a jednoduchá, potrebujete len skrutkovač (v prípade zatieňujúca rolety kladivko).

Jednoduchá voľba

Informácie o type a rozmeroch Vášho okna nájdete po otvorení okenného krídla, na štítku umiestnenom na hornej hrane krídla. Štítok je prístupný iba keď je okno otvorené. Tu uvedený kód vyhľadajte v ponuke roliet, kde je kód vždy uvedený.


Jednoduchá inštalácia

Namontujte si rolety za pouhých 10 minút pomocou skrutkovača, dodržujte postup uvedený v návode na montáž. Naše rolety dokonale priliehajú, nie je potrebná úprava rezaním, namontujete v 3 jednoduchých krokoch.


Jednoduchá manipulácia

Niekoľko vlastností, vďaka ktorým je použitie našich produktov jednoduché a ľahké: žalúzie ovládané bez šnúrky ... rolety zastavitelné v ľubovoľnej polohe ... Vysoká kvalita, vodeodolný materiál s jednoduchou údržbou. Na všetky naše výrobky poskytujeme záručnú lehotu 2 roky.

Doprava

doprava zdarma

Doprava: Doprava je zdarma pri objednávke v celkovej hodnote nad 300 . Pri objednávke za menej ako 300 € je cena za dopravu 8.00 €.

Platba: Platba dobierkou vodičovi pri prevzatí tovaru je za príplatok 8 . Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku.

Doručujeme najčastejšie do 2-3 dní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.