Montážne video RoofLITE

Spôsob montáže sa môže líšiť podľa miestnych podmienok. Montuje sa okno do nového domu bez strechy a priečok alebo do už využívaného podkrovia? Jedná sa o domček s taškami alebo 100 rokov starý dom s bridlicovou strechou? Nasledujúce montážne video znázorňuje najčastejší prípad inštalácie strešného okna RoofLITE do škridlovej krytiny. Hoci je na videu znázornená montáž dreveného okna, je postup platný aj v prípade montáže okna plastového.

 

Doplnky pre kvalitnú montáž

Na videu montážnik použije alternatívne riešenie montáže za použitia bežnej podstrešnej fólie. Odporúčame však využiť precíznejšieho a bezpečnejšieho spôsobu inštalácie s použitím originálnych montážnych doplnkov. Pre kvalitnú montáž použite originálny zateplující rám a hydroizolačnú fóliu. Oba produkty sú súčasťou zatepľovacej sady, kde sú vytvarované špeciálne pre zvolený rozmer strešného okna. Montáž s týmito doplnkami je preto nielen rýchlejší, ale hlavne precíznejší bez rizika pretekania. Použitím originálnych montážnych doplnkov zabezpečíte dokonalú montáž a bezstarostné užívanie strešného okna RoofLITE.
 
Doprava

Doprava zadarmo

Doprava: Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 10 €. Pri objednávke nad 200 € je doprava ZADARMO.

Platba: Platba dobierkou vodičovi pri prevzatí tovaru je za príplatok 10 Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku.

Doručujeme najčastejšie do 2-3 dní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.