Drevené strešné okná RoofLITE - záruka vysokej kvality

Staviate rodinný domček alebo rekonštruujete podkroví a vyberáte vhodné okná?

Na trhu je dnes mnoho zaujímavých typov, z ktorých môžete voliť. Naozaj sa oplatí starostlivo porovnať jednotlivé produkty a vybrať si z nich ten najkvalitnejší. Zárukou prvotriednej kvality je v prípade strešných okien značka RoofLITE, ktorá vám prináša výber z niekoľkých osvedčených modelov.

Vyberajte z moderných drevených okien

V ponuke drevených okien nášho e-shopu import-tomecek.eu môžete vyberať z okien v niekoľkých atraktívnych prevedeniach. Rozmery sa pohybujú od 55x72 cm až do 78x140 cm a zvolenej okno sa tak skvelo prispôsobí vašej projektovej dokumentácii. Kvalitné drevené strešné okná RoofLITE sú medzi našimi zákazníkmi veľmi obľúbená. Prečo tomu tak je?

Jednou z ich hlavných výhod je mikroventilácia, ktorá vám umožní efektívne vetranie. Na druhú stranu sú okná tiež skvele tepelnoizolačné, keďže sú vybavené 24 mm silným dvojsklom, naplneným argónom. V zime sa teda výrazne nezúčastňuje na tepelných stratách rodinného domu a v lete zasa spoľahlivo zabraňujú prehriatiu, ktoré v prípade strechy počas horúcich letných dní naozaj hrozí.

Prečo zvoliť drevené okná?

Mnoho ľudí dnes dáva prednosť plastovým oknám, a to predovšetkým pre ich jednoduchú údržbu. Nech už ale staviate drevostavbu či domček z tehál, mali by ste určite zvážiť aj výhody inštalácie drevených okien. Starostlivosť o ne nie je náročnejšia. Okná skvele vyzerajú a dajú sa báječne zladiť s každou strechou. Ľahko sa montujú a v prípade modelov radu RoofLITE majú tiež ekologickú certifikáciu, konkrétne certifikát PEFC, ktorý vám umožní sledovať cestu dreva, z ktorého sú zhotovené.

Ak máte o tieto okná záujem, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám je naceníme.

Doprava

Doprava zadarmo

Doprava: Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 10 €. Pri objednávke nad 200 € je doprava ZADARMO.

Platba: Platba dobierkou vodičovi pri prevzatí tovaru je za príplatok 10 Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku.

Doručujeme najčastejšie do 2-3 dní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.