Strešné okná RoofLITE sú úsporným a estetickým architektonickým prvkom

Pri prestavbe pôdneho prostoru, kde je skosená strecha, sa nevyhnete otázke akým spôsobom vymyslieť odvetrávanie a presvetlenie prostoru prirodzeným svetlom. Účinným a estetickým vyriešením palčivého problému sa stáva zabudovanie strešných okien. Strešné okná sú ideálne pre všetky skosené strechy. Pri výbere týchto okien je potrebné sa riadiť niekoľkými radami.

Možné obmedzenie

Strešné okná v niektorých prípadoch musia schváliť pamiatkari, a to pokiaľ sa dom nachádza v pamiatkovo chránenej oblasti.

Veľkosť a typ strešných okien sa musí zvyčajne pozdávať aj stavebnému úradu.

Preto pred výberom nových okien nezabudnite ani na tieto faktory. Potom sa sústreďte aj na typ konštrukcie strechy, sklon strechy, vzdialenosti krokiev aj druhu strešnej krytiny - po zvážení týchto okolností si môžete začať vyberať strešné okná.

Výber materiálu

Ponúkame strešné okná RoofLITE drevené, alebo strešné okná RoofLITE plastové. Oba tieto typy okien majú mikro ventiláciu. Drevené okná sú vyrobené zo severskej borovice, sú vákuovo impregnované protiplesňovými prípravky a prostriedky proti hmyzu. Okná sú lakovaná na vodnej báze tak, aby stále mala svoj prirodzený vzhľad. Okná sú vybavené 24milimetrovým dvojitým sklom, ktoré ktoré zaručuje kvalitnú izoláciu: v zime sú minimalizované tepelné straty a v lete zas nedochádza k nepríjemnému prehrievaniu.

Plastové okná majú podobné vlastnosti ako okná drevené, ich výhodou je ľahká údržba a dlhoročná trvanlivosť. Rovnako ako okná drevené sú aj okná plastové vybavená 24 milimetrov silným dvojitým sklom s rovnakými izolačnými a tepelnými vlastnosťami. Ovládanie okien je možné niekoľkými spôsobmi: kľučku ovládanie, ktorá je vyrobená z tvarovaného zinkového plechu, nastavíte do polohy úplného zatvorenia a ďalších dvoch polôh, aké vám budú vyhovovať pre odvetrávanie.

Nezabudnite na rolety a žalúzie

Pri výbere strešných okien odporúčame záujemcom vybrať si tiež vhodné tieniace prvky. Ideálne sú napríklad vonkajšie žalúzie a rolety.

Doprava

Doprava zadarmo

Doprava: Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 10 €. Pri objednávke nad 200 € je doprava ZADARMO.

Platba: Platba dobierkou vodičovi pri prevzatí tovaru je za príplatok 10 Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku.

Doručujeme najčastejšie do 2-3 dní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.