Plastové strešné okná RoofLITE do každého rodinného domu

V posledných rokoch stále rastie obľuba plastových okien, ktoré sa vyrábajú v celej rade štýlov. Môžete ich zakúpiť v rôznych tvaroch i rozmeroch. Populárne sú samozrejme klasická obdĺžniková okná, ďalej aj štvorcová, kruhová alebo atypicky usporiadaná. Mnoho ľudí volí plastové okná nielen do prízemia, ale aj do podkrovia ako okná strešné.

Hlavné prednosti plastových okien RoofLITE

Radi by sme vám odporučili plastové strešné okná RoofLITE, ktorá dosahujú vysokej kvality. Ak teda staviate alebo rekonštruujete svoj rodinný domček, sú tieto okná skvelou voľbou. V našom internetovom obchode si môžete vybrať z niekoľkých rozmerov. Obľúbená sú ako okná v kompaktných rozmeroch 55x78 cm, ako aj väčšie okná 78x140 cm. Záleží na tom, do akej stavby chcete okná použiť a koľko na ne máte priestoru. Čím viac svetla vpustíte do miestnosti, tým samozrejme lepšie.

Okná sú vybavené mikroventiláciou, ktorá umožňuje pohodlné vetranie. Keďže sa jedná o dvojskla, ktoré sú navyše plnená argónom, tak dosahujú vynikajúce tepelno-izolačných vlastností. To znamená, že počas zimy neprepúšťa chlad z vonku a naopak zase v letě, bráni prehrievaniu izby.

Ich prednosťou je tiež moderný vzhľad a použitia veľmi kvalitných materiálov. Napríklad kľučky sa vyrábajú z tvarovaného zinkového plechu. Okná majú tiež certifikáciu a poskytujeme na ne desaťročnú záruku.

Rozhodnite sa pre plastové okná

Plastové okná RoofLITE sú takmer bezúdržbové, čo im v dnešnej hektickej dobe dáva veľkú konkurenčnú výhodu. Pri znečistení ich stačí umyť bežnými čistiacimi prostriedkami, žiadne ďalšie úpravy nevyžadujú. Ak si u nás tieto okná zakúpite, nezabudnite si zabezpečiť ich odbornú montáž. Práve tá zaistí, že vám budú bezproblémovo fungovať po celý život.

Doprava

Doprava zadarmo

Doprava: Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 10 €. Pri objednávke nad 200 € je doprava ZADARMO.

Platba: Platba dobierkou vodičovi pri prevzatí tovaru je za príplatok 10 Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku.

Doručujeme najčastejšie do 2-3 dní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.