Plastové strešné okno s dvojsklom RoofLITE SOLID PVC 55x78 cm

Bezúdržbové plastové strešné okno odolné proti vlhku. Bez potreby prelakovania a vhodné aj do vlhkých miestností, kúpeľní a kuchyní.

  • Cena s DPH:192,00 €
  • Cena bez DPH:158,67 €
  • Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Plastové strešné okno s dvojsklom RoofLITE SOLID PVC 55x78 cm

· Doprava po SR zdarma
· Ug = 1,0 W/M2k
· Uw = 1,3 W/m2K
· Komory vyplnené izoláciou
· Mikroventilácia
· Dvojskla plnená argónom
· Certifikácia CE
· Záruka 10 rokov


TEPELNÁ IZOLÁCIA

Strešné okná RoofLITE sú vybavené s 24 mm-vým dvojsklom (plnené argónom), čo garantuje výbornú tepelnú izoláciu a nízky stupeň špecifických emisií, v dôsledku čoho sa v zime znižuje tepelná strata a v lete sa eliminuje neželateľné prehriatie. Hodnota štandardného skla je: Ug=1,0 W/m2K.


BEZPEČNOSŤ

Vonkajšie a vnútorné sklá našich okien sú vyrobené z neskresľujúceho skla (z plaveného skla).


KĽUČKA

Kľučky našich okien sú vyrábané z tvarovaného zinkového plechu.
Kľučky sú nastaviteľné do troch rôznych polôh: poloha úplného uzavretia a dve ďalšie polohy, ktoré umožnia pasívne vetranie podľa potreby.


VÝROBA VYSOKEJ KVALITY

Naše okná sú vyrábané v Európe vo výrobných závodoch, ktoré spĺňajú predpisy noriem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, pri ich výrobe sú používané najmodernejšie technologické postupy s prísnym dodržiavaním noriem vzťahujúcich sa na priemyselnú výrobu, ochranu životného prostredia a výrobné procesy.
Testovanie energetickej účinnosti a vodotesnosti realizovala nezávislá skúšobná spoločnosť IFT Rosenheim GmbH.


VZHĽAD

Okná a lemovania vyrábané RoofLITE sú osadené nižšie do roviny strechy, čo zlepšuje nielen tepelnú izoláciu, ale aj vonkajší estetický vzhľad.


MONTÁŽ

Okná vyrábané spoločnosťou RoofLITE je možné namontovať veľmi jednoduchým spôsobom. Princíp montáže je odskúšaný a testovaný, je to spôsob inštalácie dlhé roky prevádzaný odborníkmi. Pre zákazníkov uprednostňujúcich individuálnu montáž, ku každému produktu pripájame montážnu príručku, ktorá opisuje proces montáže krok za krokom. Strešné okná je možné inštalovať do striech so sklonom od 15 do 90 ° 

10 rokovpefc

Doprava

Doprava zadarmo

Doprava: Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 10 €. Pri objednávke nad 200 € je doprava ZADARMO.

Platba: Platba dobierkou vodičovi pri prevzatí tovaru je za príplatok 10 Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku.

Doručujeme najčastejšie do 2-3 dní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.