Elektricky otváravé okno do plochej strechy 90x90 cm

Okno sa ovláda bezdrôtovým nástenným spínačom dodávaným s oknom.

  • Cena s DPH:685,00 €
  • Cena bez DPH:566,08 €
  • Dostupnosť: 7 dní
  • Záruka:10 rokov
Množstvo:

Elektricky otváravé okno do plochej strechy 90x90 cm

Okno FRE s elektrickým ovládaním je dokonalým riešením na vpustenie dodatočného svetla a čerstvého vzduchu do budov s plochou strechou. Umožňuje naplno využiť potenciál vášho domova a vyskúšať širokú škálu odvážnych usporiadaní miestnosti.

Maximalizácia vašich výhod

Okno na plochú strechu s elektrickým ovládaním FRE má špeciálnu konštrukciu rámu, ktorý siaha do miestnosti, vďaka čomu efektívnejšie vnáša svetlo do priestoru ako niektoré z výrobkov našich konkurentov. Horná časť s elektrickým ovládaním umožňuje naklonenie okna o 0 – 20 cm, čo umožňuje vniknutie čerstvého vzduchu. Povrch vonkajšej tabule má špeciálnu samočistiacu povrchovú úpravu, ktorá výrazne znižuje potrebu čistenia okna. Ďalšou výhodou pokročilej jednotky zasklenia okna a krycích prvkov vyplnených izoláciou je ich vysoký koeficient potlačenia hluku, ktorý znamená, že hluk z dažďa a premávky je výrazne potlačený.

Odolný a bezpečný dizajn

Okno FRE je vyrobené z vysokokvalitného PVC s extra izoláciou vnútri krycích prvkov na zabezpečenie vysokej kvality. Pozostáva z dvoch komponentov: elektricky ovládaného strešného okna so symbolom FRE, ktoré má laminované sklo, a modulu plochého skla so symbolom FGT200, ktorý má tvrdené sklo. Táto kombinácia poskytuje vylepšenú odolnosť voči rozbitiu skla a eliminuje riziko, že rozbité sklo spadne do miestnosti. Na správnu montáž sú potrebné oba komponenty.

Vetranie na požiadanie

Okno sa ovláda bezdrôtovým nástenným spínačom dodávaným s oknom.  Diaľkový ovládač je od výroby spárovaný s oknom a celý systém je kompatibilný so systémom io-Homecontrol®. V prípade dažďa sa okno automaticky zavrie vďaka integrovanému dažďovému senzoru. Motor a káble pohonu sú skryté v okennom ráme, čo zaisťuje atraktívny vzhľad zvnútra.

Univerzálne riešenie s jednoduchou montážou

Okná FRE je možné montovať do väčšiny striech so sklonom 5° až 15°. Používajú klasický spôsob montáže, ktorý umožňuje, aby ich každý pokrývač a montážnik mohol namontovať bez námahy. Montážne pokyny a všetky potrebné skrutky a vrtáky sa dodávajú s každým oknom.

Upozornenie:

Ku každému oknu RoofLITE pre ploché strechy je nutné kúpiť aj Plochý sklenený modul FGT B200

Doprava

Doprava zadarmo

Doprava: Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 10 €. Pri objednávke nad 200 € je doprava ZADARMO.

Platba: Platba dobierkou vodičovi pri prevzatí tovaru je za príplatok 10 Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku.

Doručujeme najčastejšie do 2-3 dní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.