Zatepľovacia sada s hydroizolačným golierom pre strešné okná RoofLITE 78x118 cm

  • Cena s DPH:38,00 €
  • Cena bez DPH:31,40 €
  • Dostupnosť: Skladem
Množstvo:

Zatepľovacia sada s hydroizolačným golierom pre strešné okná RoofLITE 78x118 cm

Zatepľovacia sada s hydroizolačným golierom

Charakteristika:
zaisťuje jednoduché utesnenie okna po celom obvode aj pri styku s latovaním pred hnaným dažďom a snehom a zabezpečuje napojenie so strešnou fóliou

  • chráni tepelnoizolačný materiál namontovaný po obvode okna
  • nevyžaduje prerušenie a demontáž latovania a kontralát
  • chráni tepelnú izoláciu pred kondenzovanou vlhkosťou vznikajúcou na oplechovaní okna a jej prenikaniu pri netesnostiach parozábrany a špaliet

 

Paropriepustná a izolačná zostava slúži na rýchlu a tesnú izoláciu okna v strešnom plášti. Skladba zostavy pozostáva z paropriepustného goliera a termoizolačného materiálu z prírodnej ovčej vlny. Špeciálne impregnovaná ovčia vlna v tvare blokov a pásu má optimálnu hustotu a veľkú pružnosť, čím zaručuje optimálne zateplenie okolo okna.

Doprava

doprava zdarma

Doprava: Doprava je zdarma pri objednávke v celkovej hodnote nad 300 . Pri objednávke za menej ako 300 € je cena za dopravu 8.00 €.

Platba: Platba dobierkou vodičovi pri prevzatí tovaru je za príplatok 8 . Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku.

Doručujeme najčastejšie do 2-3 dní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.